تراژدی تلخ «فقر» نوزاد آزادشهری را یتیم کرداجتماعی-ترکمن نیوز-  به دلیل عدم عمل سزارین مادر باردار در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر پس از تحمل چهار روز درد زایمان فوت کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حسین گیلکی، یکی از اعضای شورای بخش چشمه‎ساران در گفت‎وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: خانم« م.ش » یکی از اهالی روستاهای بخش چشمه‎ساران در روز پنج شنبه ساعت پنج صبح به دلیل درد زایمان به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر مراجعه می‎کند.

وی تصریح کرد: ۴ روز این خانم در بیمارستان درد زایمان داشته و جنین در بدن این خانم وزن بالا و تقریباً پنج کیلویی داشته است و پس از تحمل درد پزشک این بیمارستان گویا به بیمار بیان کرده که تا زمانی که پول عمل را واریز نکنید عمل سزارین را انجام نمی‎دهم.

این عضو شورای بخش «چشمه‎ساران» متذکر شد: این خانم باردار از شرایط مالی خوبی برخوردار نبودند و از نظر وضعیت مالی شرایط ضعیفی داشتند و زمانی که متوجه شدند که حال این خانم وخیم است وی را سزارین و به بیمارستان گنبدکاووس منتقل می‎کنند که در مسیر راه این مادر از دنیا می‎رود.

گیلکی افزود: متأسفانه باید گفت مردم این منطقه موش‎آزمایشگاهی برای بیمارستان حضرت معصومه (س) شدند و از روستای ما سه نفر تاکنون در این بیمارستان به دلایل مختلف از جمله سهل‎انگاری جان باختند.

وی گفت: آقای «ع.م» یکی از افرادی بوده که پیش از این به بیمارستان مراجعه کرده بود که در این بیمارستان اقدام به شوک می‎کنند ولی به دلیل سهل‎انگاری در انجام شوک این بیمار نیز جان باخت.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۸

۲۱ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

48732

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک