منصور طعنه گنبدی خبر داد:

تداوم عملیات عمران در مناطق سیل زده گنبدکاووسگنبدکاووستورکمن نیوز:  شهردار گنبدکاووس از تداوم عملیات عمران در مناطق سیل زده شامل: لوله گذاری خیابان دستغیب ،احداث کانال عرضی یادبود و همچنین جدول گذاری و زیرسازی خیابان حد فاصل خیابان های آزادی و محبت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی، منصور طعنه گنبدی در این خصوص بیان داشت: شهرداری گنبد کاووس با برگزاری جلسات مستمر توانست با اقدامات پیشگیرانه و بکارگیری توان مضاعف نیروهای شهرداری چه در زمان وقوع سیل و پس از آن با اجرای طرح های عمرانی در نقاط آبگرفته و سیل زده شهر روند رو به جلو در بهسازی مناطق سیل زده داشته باشد.

وی با بیان اینکه بسیاری از نیروهای شهرداری بدون وقفه در حال خدمت‌رسانی هستند، اضافه کرد: در ادامه فعالیت های انجام گرفته در مناطق سیل زده عملیات بهسازی محلات سیل زده با سرعت در حال انجام می باشد ، از جمله اقدامات که هم اکنون در حال اجراست می توان به لوله گذاری خیابان دستغیب ،احداث کانال عرضی یادبود و همچنین جدول گذاری و زیرسازی خیابان حد فاصل خیابان های آزادی و محبت اشاره کرد.

شهردار ادامه داد: رسیدگی به خسارات ناشی از سیل، قطعا نیازمند زمان است. با توجه به اینکه کلیه نیروهای زحمت کش شهرداری در دو ماه گذشته به صورت شبانه روزی و بدون استراحت پای کار هستند و تشکر از همشهریان عزیز که با همدلی ،همراه و یاور شهرداری بودند گفت: مجموعه شهرداری نیز تلاش دارد با خدمتگزاری بیشتر به شهروندان از این همدلی سپاسگزاری نماید.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۶

۰۵ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54070

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک