رحمان رئوفی:

Rauofi 8O 300x202 - تداوم برگزاری تورهای ایرانی سطح فنی بازیکنان را افزایش می دهدوالیبال-ترکمن نیوز- بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: با تداوم برگزاری تورهای آزاد در کشور می توانیم در والیبال ساحلی پیشرفت کنیم.

به گزارش پایگاه خبرگزاری ترکمن های ایران, به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رحمان رئوفی در حاشیه برگزاری تور آزاد سه ستاره بندر ترکمن با بیان اینکه میزبانی استان گلستان از این رقابت ها مطلوب است،بیان کرد: شهرستان بندر ترکمن برای اولین بار میزبان این رویداد شده است و با توجه به اینکه مسئولین شهرستان از نحوه برگزاری بازی های والیبال ساحلی شناخت خوبی دارند،میزبانی آن ها مطلوب است.

وی تصریح کرد: پس از اتمام تور آزاد والیبال ساحلی در بندر ترکمن،ساحلی بازان پس از یک روز استراحت در تور آزاد شهرستان آق قلا شرکت می کنند که برگزاری دو تور والیبال ساحلی در کمتر از ده روز برای بازیکنان والیبال ساحلی اتفاق بسیار خوب بوده است.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان ادامه داد: تداوم برگزاری تورهای ایرانی سطح فنی بازیکنان را افزایش می دهد و قطعا به پیشرفت والیبال ساحلی کشورمان کمک می کند.

رئوفی با بیان اینکه والیبال ساحلی ایران می تواند پیشرفت کند،افزود: به گفته مسئولان سازمان ساحلی فدراسیون در سال جاری برگزاری ۱۲ تور آزاد در برنامه آن ها قرار دارد که اگر بتوانیم جوانان و نوجوانان را به سمت والیبال ساحلی بیاوریم می توانیم در این رشته ورزشی رشد کنیم.

بازیکن تیم‌ملی والیبال ساحلی ایران با اشاره به کابینه جدید سازمان ساحلی فدراسیون والیبال،گفت: در سازمان ساحلی فعلی فدراسیون تیم مدیریتی خوبی قرار گرفته و با مشکلات و معضلات ساحلی بازان به خوبی آشنایی دارند که امیدواریم در آینده موفق شوند.

 

https://t.me/ITNAnews

لینک عضویت کانال تلگرام

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۴

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

کد خبر :

17352

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک