از دست آوردهای سفر رییس کمیسیون آموزش مجلس به شهرستان گنبد کاووس:

رضا عارف قرجه طیار 1 300x207 - تخصیص اعتبار 1/5 میلیاردی برای تکمیل فنی حرفه ای خواهران گنبد کاووس+عکساخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری گلستان گفت: پروژه مرکز آموزش فنی حرفه‌ای خواهران گنبدکاووس چند سالی است نیمه‌تمام است و امروز رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و کمک به ساخت آن اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، علی اصغر طهماسبی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس در جمع خبرنگاران در گنبدکاووس اظهار داشت: برای نخستین بار در ۵ سال گذشته, اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به گلستان سفر کردند و حضور آنها در گلستان بررسی مسائل و مشکلات و استفاده از ظرفیت‌های موجود در جهت رفع این مشکلات است.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس قدمت ۷۰ ساله دارد و نیاز است با تخصیص اعتبارات ملی, بازسازی و نوسازی شود تا در شان و جایگاه فرهنگیان باشد و ما آمادگی داریم هر میزان اعتبار ملی در نظر گرفته شود به همان میزان اعتبارات استانی هم تخصیص دهیم.

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری گلستان تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان گنبدکاووس راه‌اندازی دانشکده پزشکی و یا پیراپزشکی یکی از مطالبات به حق مردم است و تلاش داریم تا این دانشکده در این شهرستان ایجاد شود.

وی یادآور شد: در اعتبارات تملک دارایی امسال شهرستان گنبدکاووس,مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای ادامه ساخت مرکز فنی حرفه‌ای خواهران در نظر گرفته شده که به همین میزان نیز امروز آقای عارف برای این مرکز در نظر گرفتند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۱

۱۵ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34809

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک