تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای تامین زیرساخت های منطقه ویژه اترکتورکمن نیوز عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با حمایت سازمان اعتبار ویژه ۱۰۰ میلیارد تومانی برای تامین زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی اترک در گلستان تخصیص می یابد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛     امین شعبانی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی آق قلا این خبر را اعلام کرد و گفت: این اعتبار ویژه را سازمان صنایع کوچک برای تامین برق و سایر زیرساخت‌ها به منطقه ویژه اقتصادی اترک در گلستان اختصاص می‌دهد.

وی با بیان اینکه صنایع کوچک اسمشان کوچک است، افزود: صنایع کوچک در ایجاد اشتغال پایدار نقش کلیدی دارند و شریان اصلی و موتور محرک اقتصادی در استان های کمتر توسعه یافته صنعتی همچون گلستان هستند.

شعبانی از اختصاص ۱۰۵ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای کمک به واحد‌های تولیدی خسارت دیده از سیل گلستان هم خبر داد افزود: بیش از ۸۵ درصد واحد‌های شهرک صنعتی آق‌قلا در سیلاب خسارت دیدند که بیشتر این ۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار به واحد‌های مستقر در این شهرک اختصاص می‌یابد تا کار بازسازی این واحد‌ها انجام شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۵۴

۲۱ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59406

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک