تجلیل از ۲۴۲ فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش گنبدکاووستورکمن نیوز:  با حضور مدیر صندوق بازنشستگی گلستان از ۲۴۲ فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش گنبدکاووس تجلیل شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛    به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس، با حضور مدیر صندوق بازنشستگی گلستان و مدیر آموزش وپرورش شهرستان گنبدکاووس از ۲۴۲فرهنگی بازنشسته سال ۹۷ مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل شد.

کمال الدین نظرنژاد معاون مدیرکل و مدیر آموزش وپرورش شهرستان گنبدکاووس در مراسم تجلیل از فرهنگیان بازنشسته سال ۹۷ مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان، بازنشستگان را سرمایه‌های معنوی و ارزشمند نظام تعلیم و تربیت دانست و گفت: درسال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ در مجموع ۲۴۲ نفر از فرهنگیان این شهرستان بازنشسته شدند که جا دارد از این عزیزان به مناسبت زحمات چندین و چند ساله شان تجلیل ‌شود.

کمال‌الدین نظرنژاد با اشاره به روند رو به افزایش آمار بازنشستگان فرهنگی کشور تا سال ۱۴۰۵، افزود: این روند نشان می‌دهد که نظام تعلیم و تربیت به استخدام هزاران معلم در سال‌های آینده نیاز دارد بنابراین دانش آموزان فعلی می‌توانند با امید به آینده و خوب درس خواندن، از این فرصت شغلی استفاده کنند.

وی اضافه کرد: در آینده‌ای نزدیک علاوه بر اینکه استخر دانش‌آموزی آموزش و پرورش به بهره‌برداری می‌رسد، درمانگاه فرهنگیان نیز تجهیز خواهد شد که پیشکسوتان فرهنگی نیز می‌توانند از امکانات این دو مجموعه استفاده نمایند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۳

۱۹ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65643

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک