ملکی:

Taghrib 5T 300x222 - تجلیل از شخصیت‌های تقریبی در استان‌های سنی‌ كشور در ایام دهه كرامتایران-ترکمن نیوز- نماینده مجمع تقریب مذاهب اسلامی در شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه كرامت كشور یكی از برنامه‌های این مجمع در ایام دهه كرامت را تجلیل از شخصیت‌های تقریبی در استان‌های سنی‌نشین كشورمان اعلام كرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، ملکی، نماینده مجمع تقریب مذاهب اسلامی در شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه كرامت كشور امروز، ۵ تیرماه در نشست این شورا كه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد، گفت: این مجمع در ایام دهه کرامت برنامه‌های خاصی را در داخل کشور طراحی کرده است و به یاری خدا در حال نهایی کردن برنامه‌ها هستیم که به استان‌های سنی‌نشین ما ابلاغ خواهد شد.
وی، تجلیل از شخصیت‌های تقریبی در استان‌ها را به واسطه ستاد دهه كرامت استانی از جمله برنامه‌های این مجمع برشمرد و گفت: برنامه دیگر در استان‌های سنی‌نشین مثل كرمانشاه، كردستان، گلستان و غیره پیش‌بینی و ابلاغ کردیم، برگزاری برنامه کتابخوانی با همكاری نهاد کتابخانه‌های عمومی است.
ملكی گفت: برنامه آخر ما نیز حضور در منزل علمای تقریبی استان‌هاست که آن را هم با کمک مراکز استانی در ایام دهه كرامت انجام می‌دهیم.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: iqna

‌لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۵

۰۵ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25302

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک