مسئولين هيأت هاي نظارت بر مرحله دوم انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي 300x200 - تبليغات انتخاباتي صرفاً در فضاي مجازي و از طريق صدا و سيماي مركز گلستان مجاز خواهد بودترکمن نیوز:  رئيس هيأت نظارت بر انتخابات استان گلستان گفت: لازم است نامزدها و هواداران آن ها توجه داشته باشند كه به دليل شيوع بيماري كرونا، تبليغات انتخاباتي صرفاً در فضاي مجازي و از طريق صدا و سيماي مركز گلستان مجاز خواهد بود و هر گونه تجمع انتخاباتي در اشكال مختلف خلاف مقررات بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت .
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   حميدرضا بهمني نژاد در جلسه مسئولين هيأت هاي نظارت بر مرحله دوم انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اظهار کرد: برنامه تبليغاتي دو نامزد راه يافته به مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابيه غرب استان به صورت برابر هركدام در مجموع به مدت ۱۸۰ دقيقه از صدا و سيماي مركز استان در ايام تبليغات انتخابات پخش خواهد شد.

وی افزود: در اين مرحله از انتخابات بيش از هزار نفر از عوامل نظارتي شامل هيأت هاي نظارت، بازرسان و ناظرين صندوق هاي رأي ، نظارت بر انتخابات مرحله دوم را برعهده خواهند داشت.

بهمنی نژاد از کلیه هیئت های اجرایی و فرمانداران شهرستان های غرب استان خواست کلیّه تمهیدات لازم جهت رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی ویژه مرحله دوم انتخابات را به دقت اجرا و نظارت نمایند.

رئيس هيأت نظارت بر انتخابات استان در پايان تاکید کرد: مردم شريف حوزه انتخابيه غرب استان مي توانند هرگونه تخلف از قانون ، توسط نامزدها و هواداران آنان را از طريق هيأت هاي نظارت شهرستان هاي كردكوي، بندرگز، بندرتركمن و گميشان گزارش نموده و يا با شماره تلفن هاي ۳۲۳۴۰۴۰۲ و ۳۲۲۵۶۱۴۰ دفتر نظارت استان تماس حاصل نمایند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۰

۱۳ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81996

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک