استاندار گلستان در گفتگو با برنامه تیتر شبکه سراسری خبر؛

گلستان هادی حق شناس 300x190 - تا کنون پی کنی 6179 واحد مسکونی سیل زده انجام شده استتورکمن نیوز: استاندارگلستان با اشاره به روند احداث واحدهای مسکونی سیلزدگان استان گفت: پی کنی ۸۴ درصد واحد های احداثی معادل ۶۱۷۹ واحد انجام شده و تلاش داریم عملیات اجرایی ۱۶ درصد باقیمانده نیز هرچه زودتر آغاز شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در گفتگو با برنامه تیتر شبکه سراسری خبر اظهار داشت: از ۷۴۰۰ واحد احداثی تا کنون ۶۸۷۷ واحد به بانک ها معرفی شده اند و در بانک ها با ۵۶۰۰ واحد عقد قرارداد شده و همچنین پی کنی ۶۱۷۹ واحد آغاز شده است.

وی افزود: ارقام ذکر شده نشان دهنده آن است که برای شروع عملیات ساخت منتظر انعقاد قرار داد بانکها نشده ایم اما از بانک ها می خواهیم سرعت انعقاد قراردادها را افزایش دهند.

استاندار گلستان یادآور شد: ۱۲۰۰ واحد مسکونی در مرحله دیوار چینی قرار دارند و ۵۰۰ واحد فردا(۱۷ مهر) با حضور مدیر کل بنیاد مسکن به مردم تحویل داده خواهد شد.

حق شناس خاطر نشان کرد: بر اساس طرح تفصیلی در شهرها به زمین های زیر ۱۵۰ متر پروانه تعلق نمی گیرد که با توجه به اینکه برخی برای زمین های ۸۰ متری تقاضای پروانه داشتند، موافقت لازم صورت گرفت تا مشکلات این گونه زمین ها نیز رفع شود.

وی در پایان از ضمن تقدیر از همکاری بنیاد مسکن و بانک های عامل خواستار تسریع در روند انعقاد قرارداد در بانک ها شد.

لازم به ذکر است در گلستان ۷۴۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل نیازمند بازسازی بودند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۴۶

۱۷ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62975

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک