تا پایان دی‌ماه خبری از برف در گلستان نخواهد بودهواشناسی-ترکمن نیوز-  با توجه به اینکه فصل زمستان را سپری می‌کنیم و با وجود برودت هوا و سردی دمای هوا انتظار داشتیم که بارش برف و باران موثر در سطح گلستان را شاهد باشیم که براساس الگوهای پیش‌یابی هواشناسی گلستان تا پایان دی‌ماه جاری خبری از برف و باران در سطح استان گلستان نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، با توجه به اینکه ایام سردی را در سطح استان گلستان سپری کردیم شهروندان گلستانی انتظار بارش برف و باران را داشتند که متاسفانه تا این لحظه سوز برف را تجربه کردیم و شاهد بارش برف در استان گلستان نبودیم که طبق گزارشات اداره‌کل هواشناسی استان گلستان تا پایان دی‌ماه جاری بارش برف در این استان اتفاق نخواهد افتاد.

طی دو روز گذشته منطقه گلستان تحت تاثیر جریانات سرد و مرطوب قرار گرفت که ماحصل آن بارش باران در مناطق جلگه‌ای و در ارتفاعات بارش برف را شاهد بودیم و این سامانه تقریبا از اواسط روز گذشته استان گلستان را ترک کرد.

شهروندان گلستانی به ویژه شهروندان شرق استان گلستان در شب گذشته هوای نسبتا سردی را تجربه کردند و براساس الگوهای پیش‌یابی اداره‌کل هواشناسی استان گلستان انتظار داریم که در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه شاهد بارش پراکنده باران در سطح استان گلستان باشیم که مسلما این بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.

الگوهای پیش‌یابی اداره‌کل هواشناسی استان گلستان نشان می‌دهد که تا پایان دی‌ماه جاری سامانه سرد و بارشی موثر را نخواهد داشت.

براساس پیش‌بینی‌های اداره‌کل هواشناسی استان گلستان انتظار داریم که برای روز سه‌شنبه هفته جاری افزایش ابر را در آسمان استان گلستان شاهد باشیم و همچنین تا پایان روز سه‌شنبه بارش باران موثری را در سطح استان گلستان نخواهیم داشت.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

منبع:فارس نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۸

۱۶ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43290

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک