امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

ترکمن نیو 2 2 300x300 - تا زمانی که عقاید و عملکردمان را اصلاح نکنیم، جامعه اصلاح نخواهد شدترکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: همه جوسازی‌ها علیه مقدسات اسلامی، اسلام هراسی و تروریست خواندن مسلمانان از سوی رهبران برخی کشورهای غیر مسلمان به خصوص غربی‌ها همه به جهت ترس از گسترش اسلام در کشورشان است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آخوند عبدالکریم جاور در سخنرانی پیش نماز جمعه این هفته اظهار داشت: اراده خداوند نجات بشریت از فساد و گمراهی ، اصلاح و هدایت انسان ها به سوی سعادت است.

آخوند جاور تصریح کرد: با ایمان آوردن حضرت عمر (رض) دین اسلام عزت گرفت و زمینه دعوت آشکار اسلام فراهم شد. حضرت محمد (ص) مسلمان شدن حضرت عمر(رض) را فتحی بزرگ برای اسلام خواند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس بیان داشت: در دوران خلافت حضرت ابوبکر (رض) عدالت در سرزمین های اسلامی توسعه یافت.

وی گفت: ویروس کرونا طی ماه گذشته بشدت در سطح دنیا و غالب استان های کشور عزیزمان شیوع یافته.

جاور افزود: با این حال، الحمدلله با تلاش ستاد مبارزه با کرونای استان گلستان و شهرستان، اغلب شهرها منجمله گنبدکاووس از وضعیت نسبتا” خوب برخوردارند و این وضعیت را مدیون زحمات شبانه روزی اعضای ستاد مبارزه با کرونا و نیز تلاش های خستگی ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی شهرستان هستیم.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در پایان اظهار کرد: از تمامی اعضای ستاد کرونای شهرستان، جامعه پزشکی و درمانی و بخصوص از شهروندان شریف و مومن که با همت خود و رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با ستاد کرونای شهرستان همکاری کردند تا وضعیت حفظ شود صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۱

۱۶ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85240

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک