تایلند قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن شدتورکمن نیوز:  تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی با قهرمانی تایلند و نایب قهرمانی ایران پایان یافت.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در دیدار پایانی مسابقات تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن ۲۰۱۹ عصر امروز تیم های ملی ایران و تایلند به مصاف هم رفتند که در پایان تیم تایلند با برتری برابر تیم کشورمان قهرمان این مسابقات شد.

در دیدار فینال این رقابت‌ها تیم نوتانون و سدتاوات از تایلند با نتیجه دو بر یک از سد تیم آقاجانی و فیروزفر از ایران گذشت و جام قهرمانی را بالای سر برد.

در دیدار فینال این رقابت‌ها یکی از تیم‌های ایران با ترکیب فیروز پور و آقاجانی در مقابل تایلند به میدان رفت، اما با نتیجه ۱ بر ۲ شکست خورد و نایب قهرمان این مسابقات شد.

همچنین در دیدار رده‌بندی تیم دیگر ایران با ترکیب سالمی و وکیلی تیم ژاپن را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد و بر سکوی سوم ایستاد.

دومین تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن با حضور ۹ تیم از ایران، سه تیم از ژاپن، دو تیم از تایلند، دو تیم از لهستان و یک تیم از سوئد از سه شنبه آغاز شد و بعد از ظهر امروز جمعه به پایان رسید.

این مسابقات سی و چهارمین تور جهانی در ایران است و امتیاز این تور جهانی در بندرترکمن برای دومین فصل در رنکینگ امتیاز انتخابی المپیک محاسبه می‌شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۵۱

۱۲ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62659

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک