گلستان 25 300x300 - تاکید مدیر کل هواشناسی گلستان بر تداوم و گسترش برگزاری دیسکاشن هواشناسی کشاورزی در شهرستان‌هاترکمن نیوز:  مدیر کل هواشناسی گلستان بر ارائه خدمات و تداوم برگزاری دیسکاشن هواشناسی کشاورزی در شهرستانهای گنبدکاوس، علی آباد، کلاله، مینودشت، بندرگز و دریایی بندر ترکمن تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   در نشست امروز کمیته راهبردی توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) در ابتدا مریم نیکزادفر دبیر این کمیته گزارشی از فعالیتها واقدامات این کارگروه در سال زراعی ۹۸-۹۹ ارائه داد و از ارسال اسناد مربوطه به محصولات مورد مطالعه به سازمان مرکزی و تدوین برنامه عملیاتی سال زراعی جدید خبر داد.

در ادامه داداشی مدیرکل استان از زحمات و تلاشهای کارشناسان این کمیته در خدمات رسانی و اجرای برنامه های لازم بر اساس برنامه تدوین شده قدردانی نموده و افزود:

لازم است در خصوص اجرای مطلوب و بموقع برنامه های عملیاتی همکاری بخش های معاونت توسعه و پیش بینی و همینطور معاونت فنی و شبکه بیش از پیش گسترش یابد تا بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت.

وی در ادامه گفت: برنامه عملیاتی جدید هرچه زودتر نهایی شده و همینطور تغییرات مورد نیاز در فرمهای نیاز سنجی کاربران مربوط به محصولات تحت پوشش اعمال شود تا وقفه ای در انجام خدمات پیش نیاید و بازخوردگیری از خدمات و فعالیتهای انجام شده نیز در دستور کار قرار گیرد.

داداشی در پایان برای انجام برنامه ریزی جهت اجرای پروژه تحقیقاتی و همچنین پروژه های هواشناسی کشاورزی کاربردی با همکاری و همیاری کارشناسان ادارات شهرستانی تاکید نمود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۳

۲۶ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82705

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک