حق شناس 1 300x176 - تاکید استاندار گلستان بر تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان و پلاک کوبی دام هاترکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به فصل برداشت محصولات کشاورزی، تاکید کرد: شرکت پخش فرآورده های نفتی و جهاد کشاورزی باید در ایام برداشت محصولات کشاورزی به مقدار مورد نیاز، سوخت در اختیار کشاورزان قرار دهند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در سومین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار کرد: پلاک کوبی دام، با جدیت در حال انجام است تا شاهد قاچاق دام در استان نباشیم.

وی افزود: خوشبختانه در استان گلستان با توجه به کشفیات انجام شده حجم کالا و ارز قابل توجه نیست و این نشان می‌دهد که دستگاه‌های اجرایی عملکرد مناسبی در خصوص کشفیات دارند.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد: به منظور افزایش نظارت ها و کشفیات و همچنین حمایت کامل از تولید کالا و خدمات، سازمان صمت موظف است دوره های آموزشی برای کارشناسان دخیل در مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار ‌کند.
در این جلسه دشتیان، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز ارائه کرد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۴۶

۰۸ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77926

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک