فرماندار ترکمن در دهمین جلسه ستاد اشتغال شهرستان:

تاکنون قریب به ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در شهرستان ترکمن پرداخت شده استاخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- فرماندار ترکمن گفت: تاکنون قریب به ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در شهرستان پرداخت شده و ۴ونیم میلیارد تومان هم آماده تحویل است که مجموعا حدود ۱۹ میلیارد تومان در سال جاری برای متقاضیان اشتغال تسهیلات درنظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ الیاس هیوه چی در در دهمین جلسه ستاد اشتغال شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد و گزارش های مدیران در خصوص تسهیلات اشتغال پرداخت شده، نظارت ها و راستی آزمایی های صورت گرفته ارائه شد، فعالیت دستگاه های اجرایی را در طول سال ۹۷کاملا رضایت بخش خواند.
وی گفت: تعهد اشتغال شهرستان در سال ۹۷، ۱۷۰۰ نفر بود که تا امروز اشتغال ۱۵۳۰ نفر محقق شده و تا پایان سال تلاش می کنیم تعهد اشتغال بطور کامل محقق شود.
فرماندار با اشاره به بند الف ماده ۲۷ برنامه ششم توسعه گفت: مشاوران بنیاد مسکن در خصوص اشتعال روستایی در روستاهای هدف برنامه های خود را ارائه و پیشنهادات اشتغال در این سه روستا مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد این برنامه ها پیگیری شود تا توسعه اشتغال در شهرستان را شاهد باشیم.
وی افزود: ما در طول سال ۹۷ تلاش کردیم هم خود را به اهداف برنامه نزدیک کنیم و هم بطور ملموس تر در بین شهروندان در حوزه بیکاران ایجاد اشتغال داشته باشیم و هنوز هم برنامه هایی در این راستا در دست اقدام است.
رئیس ستاد اشتغال شهرستان در پایان گفت: یکی از پیشنهاداتی که در ستاد اشتغال شهرستان ارائه شد این بود که دریافت کنندگان تسهیلات قبل از دریافت تسهیلات آموزش های تخصصی را در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بگذرانند تا کیفیت اشتغال و کارآفرینی را بتوانند بالا ببرند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۵۴

۱۲ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47087

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک