رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:

 تامین اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی گلستان در ماه محرم اخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی در ماه محرم تامین و طی چند روز آینده در اختیار مسئولین هیات ها قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از سازمان صمت گلستان، حسینقلی قوانلو در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اظهار کرد: برخی از اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی در ماه محرم از جمله گوشت قرمز و مرغ تامین شده و طی چند روز آینده در اختیار مسئولین هیات های مذهبی استان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: برای تامین برنج نیز تصمیماتی در کارگروه تنظیم بازار استان گرفته شده که پس از نهایی شدن طی چند روز آینده تحویل هیات ها خواهد شد.

به گفته قوانلو، کارگروه تنظیم بازار کشور نیز در خصوص تامین میوه شب عید مردم تصمیماتی را گرفته که امیدواریم با توجه به افزایش تولید پرتقال و نارنگی در سطح کشور امسال مردم برای تامین میوه عید خود مشکلی نداشته باشند.

در این جلسه علاوه بر بررسی مصوبات جلسه قبل، در خصوص سامانه جامع انبارها و نقش مثبت آن در جلوگیری از قاچاق کالا و اطلاع دولت از میزان موجودی کالاها در انبارهای سطح کشور گزارشی ارائه شد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۴

۱۵ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34802

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک