تالارهایی که مراسم برگزار کنند پلمپ می شوندترکمن نیوز:  رئیس اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی استان گلستان در خصوص برخورد با تالارهایی که از مصوبه ستاد مقابله با کرونا تبعیت نکرده و مراسم برگزار می‌کنند، اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا برگزاری هرگونه مراسم اعم از عروسی و عزا و سایر مراسم‌‌های مشابه در تالارهای استان گلستان ممنوع است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛سرگرد “صادق غریب” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: این تصمیم ستاد مقابله با کرونا است و پلیس به عنوان متولی نظارت بر اماکن عمومی مسوولیت نظارت و برخورد با اینگونه موارد را دارد و این تصمیم به منظور حفظ سلامتی مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گرفته شده است.

وی تصریح کرد: همکاران ما دائم در کنار سایر ماموریت‌های روزانه، عملکرد تالارها در خصوص این دستورالعمل را رصد و پایش می‌کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، واحد پلمب خواهد شد.

سرگرد غریب در خصوص عرضه قلیان در قلیان‌سراها نیز تاکید کرد: عرضه هرگونه قلیان به شدت منع شده و در صورتی که واحد صنفی تخطی کند براساس قانون پلمب خواهد شد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی استان گلستان با اشاره به پلمب چند تالار عروسی در استان گلستان که اقدام به برگزاری مراسم کرده بودند، اضافه کرد: در صورتی که شهروندان با موارد تخلف تالارها و یا قلیان‌سراها مواجه شدند مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۸

۱۲ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76466

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک