طلبه کرمانشاهی رشته قرائت تحقیق این دوره از مسابقات:

طلبه کرمانشاهی رشته قرائت تحقیق این دوره از مسابقاتاخبار فرهنگی- تورکمن نیوز طلبه کرمانشاهی رشته قرائت تحقیق این دوره از مسابقات، گفت: همه کتاب هایی که برای انبیاء الهی قبل از پیامبر اسلام (ص) نازل شده بود تاریخ مصرفی داشت و با گذشت زمان منسوخ شدند؛ ولی قرآن کریم به هیچ وجه تاریخ انقضایی ندارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ «یعقوب نادری» در حاشیه ششمین دوره مسابقات قرآنی طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در گرگان، اظهار کرد: قرآن کریم هیچ وقت کهنه نمی شود؛ بلکه هر چه بیشتر تلاوت شود تازگی و طراوت آن بیشتر نمود پیدا می کند.
به گفته وی؛ کتاب های پیامبران گذشته فقط برای مردم زمان خود حرفی برای گفتن داشتند؛ ولی قرآن کریم نه تنها برای مردم زمان خود؛ بلکه برای نسل های آینده و تا قیامت حرفی برای گفتن دارد.

این طلبه اهل سنت کرمانشاهی با تاکید بر معجزات فراوانی که کتاب مقدس ما مسلمانان دارد، تصریح کرد: خداوند در آیات متعددی از کلام خویش، به تدبر و تفکر در قرآن تاکید کرده است و این نشان می دهد که هنوز ناشناخته های زیادی در قرآن وجود دارد.
وی، افزود: تامل و تفکر در آیات قرآن کریم مقدمه ای برای عمل به آن است و نباید از این امر غفلت شود.
به گفته وی؛ قرآن کریم باید سرلوحه امور زندگی ما مسلمانان باشد، در این صورت می توان بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه را حل کرد.
نادری، خاطر نشان کرد: کتاب ما مسلمانان به فرموده خداوند آسان نازل شده است تا همه بشریت بتوانند از آن بهره لازم را ببرند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۵

۱۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47225

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک