گزارش نیم فصل والیبال سوپرلیگ کشور

تورکمن نیوز 300x200 - بی ثباتی مدیریت فدراسیون/دعواهای زیر تور بازیکنان/تکریم مرحوم یاشارکمیاخبار والیبالتورکمن نیوز: نیم فصل اول دور رفت بازیهای لیگ والیبال کشورمان با قهرمانی ورامینی ها به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، آنچه آزار دهنده بوده بی ثباتی در مدیریت فدراسیون والیبال ذهنیت ها را متزلزل کرده است.

مدیریتی که با روی آوردن به افراد تحصیل کرده و والیبالی با چاشنی تجربه کار در فدراسیون بعد از رکود نتایج تیم ملی می تواند سکوی پرتابی برای اهالی توپ و تور باشد.

اما لیگی که با کوچ ستاره های سرشناس به باشگاههای خارج از کشور پوست اندازی جدیدی را به خود دیده حاشیه های جالبی را نیز همراه خود داشته است.

ترک صندلی ریاست فدراسیون علیرغم میل باطنی ضیایی استفاده از موبایل چک در بازی ارومیه و مشهد و وقفه ۴۰دقیقه ای این بازی و بازی کاله با ورامین که اوج هنر حاشیه سازی از بازیکن ورامین بود، از نکات تاریک دور رفت می باشد.

اما طرف دیگر سکه که در حقیقت روی خوش ورزش بوده ادای احترام، تکریم و حفظ منزلت کلیه والیبالی ها به یار از دست رفته ترکمن صحرا “یاشار کمی” بود.

استفاده از ویدیو چک در بازی سایپا و اردکان از هفته چهارم لیگ نقطه عطفی برای والیبالمان بوده تا همگام با دیگر کشورهای صاحب سبک در والیبال باشیم.

وقتی به دعواهای زیر تور بازیکنان که اگر لب خوانی شود اسفناک میشود نگاه میکنیم همچنان حاشیه سازی برخی از افراد داخل زمین که هنر این آقایان در حاشیه سازی بیشتر از نکات فنی‌شان بوده زوم کنیم در میابیم والیبال ایران و در راس آن باشگاهها برای زدودن این قبیل دعواها هر باشگاه با کمک فدراسیون ویدیو چک تهیه بکند.

امید است والیبال کشورمان یا استفاده از تعقل و تفکرات ورزشی، تولنایی بازیکنان و کادر فنی در زمین ¶×¶ نتایج والیبال را مشخص کنند نه با یقه گیری.

شیر محمد شیروانی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۱

۲۸ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42171

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک