هفته دولت گمیشان 300x200 - بیمارستان 64 تختخوابی گمیشان به زودی کلنگ زنی می شودتورکمن نیوز استاندار گلستان با بیان اینکه تمام مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان اخذ شده است، اظهار کرد: برای سال جاری ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای این پروژه در نظر گرفته شده و به زودی با حضور وزیر مربوطه کلنگ زنی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس  یکشنبه در مراسم متمرکز افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت شهرستان گمیشان، اظهار کرد: طی هفته دولت ۱۲۰ میلیارد تومان پروژه در گمیشان افتتاح و ۱۵۰ میلیارد تومان پروژه هم کلنگ زنی می شود.

وی افزود: از تعداد ۷۳۰۰ واحد احداثی ناشی از خسارات سیل، ۵۵۵ واحد در این شهرستان پی کنی شده و امید داریم هرچه سریعتر مشکلات ۲۰۰ واحد دیگر هم برطرف شود که تا پایان سال بتوانیم احداث واحدهای مسکونی را به اتمام برسانیم.

استاندار گلستان با اشاره به پروژه هایی که در این روز افتتاح و کلنگ زنی می شوند، خاطرنشان کرد: دولت زیرساخت های عمران و توسعه را فراهم می کند اما برای ایجاد اشتغال و رفع محرومیت ها باید به دنبال بخش خصوصی و سرمایه گذار باشیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۸

۰۳ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60282

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک