بیمارستان آق قلا از گرگان اداره می شود...!!؟ یادداشت-ترکمن نیوز-  دکتر علیمی، رئیس بیمارستان حاجی آقی آل جلیل آق قلا استعفا داد. و سرپرستی بیمارستان به خانم دکتر ایگدری رئیس شبکه بهداشت شهرستان آق قلا واگذار شد. استعفای ناگهانی دکتر علیمی مردم شهرستان را در حیرت وا داشت، که انتقادهایی به مسئولان استانی و شهرستانی وجود دارد، که نکات پیدا و پنهان خاصی را در بر دارد،که خدمت مردم عزیز می رسانم.

در مرتبه اول از زحمات آقای دکتر علیمی، تشکر و قدر دانی خود را ابراز نمائیم، چرا که مردم شهرستان آق قلا مردم قدرشناسی هستند، و هیچگاه مسئولان دلسوز ، پاکدست را فراموش نمی کنند. اما دکتر علیمی با وجود سنگ اندازی ها ، کم و کاستی ها، فشارهای متعدد بیرونی و… عملکرد خوبی از خود نشان دادند. تا همیشه در ذهن مردم شهرستان باقی بماند.

دکتر علیمی، انسانی اخلاق مدار ، پاکدست و دلسوزی است ، که در حد توان خود با وجود سنگ اندازیها از هیچ کوششی برای اعتلا و توسعه بیمارستان آل جلیل آق قلا دریغ ننمود.
اما خواهشی از ایشان داشتم، حالا که با نماینده محترم آق قلا گرگان آقای دکتر تربتی نژاد، درد دل کرده اند با مردم شهر آق قلا نیز سخن گفته ، و شفاف سازی نمایند، و به مردم بگوید که چه برسرش گذشته که مجبور به استعفا شده است…!!؟

این جریان و جریانات گذشته بیمارستان آق قلا طوری مینماید که بیمارستان آق قلا از گرگان اداره می شود و رئیس بیمارستان یا …. نمی توانند در کوچکترین مسائل در این حوزه به تنهایی تصمیم بگیرند.

در چند روز گذشته دکتر تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا برای گفتگو در مسائل بیمارستان، با دکتر علیمی دیدار می کند. طبق شنیده ها ، قبل از اینکه نماینده محترم با دکتر فاضل گفتگویی داشته باشد ، تمام حرفهای ردوبدل شده و‌ درد دل دکتر علیمی با نماینده گرگان و آق قلا ، به مرکز استان مخابره شده است. اما اینکه در این مورد، دکتر تربتی نژاد با دکتر فاضل مذاکره ای داشته است یا خیر ، مسئول دفتر ایشان آقای پقه می توانند پیگیری کرده و روشنگری نمایند.

اما نکته مهمی در این مورد بخصوص وجود دارد که برخورد تربتی نژاد با این چالش در شهرستان است. یعنی نماینده در این مورد منفعل عمل خواهد کرد ویا اینکه با بانیان این مقوله برخورد خواهد کرد و به وظیفه ذاتی خود که همانا دفاع از حقوق مردم است عمل خواهد کرد….!! در این شرایط بحرانی مردم شهر آق قلا منتظر می مانند و ادامه این جریان را رصد می کنند که نماینده مردم چه واکنشی به این جریان خواهد داشت..!!

خانم ایگدری بمحض سرپرستی بیمارستان آق قلا، دفتر خیرین سلامت شهرستان آق قلا در بیمارستان را تعطیل نمود، هرچند به مجمع خیرین شهرستان انتقاداتی وجود دارد مانند دوگانگی در ایجاد بخش اعصاب و روان در بیمارستان آق قلا ،اما نمی توان از خدمات ایشان برای مردم شهرستان آق قلا و بیمارستان ساده گذشت.

سخن آخر: در چند ماه گذشته تغییرات گسترده ای در سطح انتصابات روسای ادارات شهرستان آق قلا اتفاق افتاد. در این میان، آقای ضمیر بعنوان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان ، به این جریانات مستقیما ورود ننموده و انتقاداتی از عملکرد ایشان در این موارد وجود دارد. حال نیز از فرماندار شهرستان و نماینده مردم شریف آق قلا، آقای تربتی نژاد انتظار داریم، این جریان پیش آمده را به سمت درست هدایت نمایند. تا پیوند میان مردم و دولت بیش از پیش مقاوم و اعتمادمیان مردم و دولت بیش از گذشته استحکام یابد.

وحید دلیجه/تورکمنیا

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : shirzad
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۲

۰۷ بهمن ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک