گنبد.jpg1  300x200 - بیش از 50 درصد ثبت نام کنندگان در گلستان وارد چرخه انتخابات شدندتورکمن نیوز استاندار گلستان با بیان اینکه مطئمناً رقابت در دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی گلستان بیش از دوره دهم خواهد بود اظهار کرد: در دوره پیشین قریب به ۳۳ درصد ثبت نام کنندگان مورد تایید قرار گرفتند و در تبلیغات انتخابات حضور داشتند در حالیکه در این دوره بیش از ۵۰ درصد ثبت نام کنندگان تایید شدند و به چرخه انتخابات ورود پیدا کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس اظهار کرد: در دوره قبل به ازای تصدی هر کرسی انتخابات در گلستان ۱۴ نفر کاندیدا رقابت می کردند که در این دوره ۳۴ کاندیدا با یکدیگر رقابت می کنند و در تمام حوزه های انتخابیه از سلایق مختلف قومی و سیاسی با هم به رقابت می پردازند.

وی افزود: ۷ نماینده از گلستان در ۶ حوزه انتخابیه راهی مجلس شورای اسلامی خواهند شد و مردم از طریق ۱۳۸۹ صندوق رای نمایندگان برگزیده خود را انتخاب خواهند کرد.

استاندار گلستان یادآور شد: یک میلیون و ۳۳۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در استان حضور دارند و در دوره گذشته میزان مشارکت بیش از ۷۴ درصد بوده که امیدواریم این میزان مشارکت در این دوره تکرار شود.

حق شناس خاطر نشان کرد: ۷۱ هزار نفر رای اولی در استان داریم و بیش از ۲۷ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازررسی و امنیتی در اجرای فرایند انتخابات همکاری دارند.

استاندار گلستان با اشاره به همکاری همه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی گفت: امیدواریم در دوم شاهد اسفند انتخابات باشکوهی را در استان گلستان باشیم و مشارکت گسترده مردم در توانمندی داخلی و خارجی همچون گذشته تاثیر گذار باشد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۱

۲۶ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69772

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک