بیش از ۳۵ هزار خودرواز ۲۹ اسفند تاکنون وارد گلستان شدندگلستان-ترکمن نیوز-  بیش از ۳۵ هزار خودرو از روز گذشته تاکنون به گلستان وارد شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: با سامانه‌های تردد شمار میزان ورود خودرو‌ها به استان بیش از ۳۵ هزار خودرو ثبت شده است که نسبت به سال قبل شاهد افزایش ۲ درصدی بودیم.

وی در ادامه با توجه به شرایط نامساعد جوی در استان گفت: رانندگان با توجه به شرایط نامساعد جوی برای کسب اطلاع از وضعیت راه‌ها بیش از ۵۲ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان داشته اند.
کلاهگر همچنین گفت: از ابتدای طرح نوروزی ۹۸ که از ۲۵ اسفند آغاز شده است تاکنون بیش از ۲ میلیون ۳۰۰ هزار تردد در محور‌های مواصلاتی استان با سامانه‌های تردد شمار ثبت شده است که میانگین سرعت خودرو‌ها ۷۷ کیلومتر در ساعت بوده است.
وی افزود: اوج تردد در محور‌های مواصلاتی استان گلستان در ساعات ۱۴ تا ۱۵ در روز ۲۹ اسفند ماه بوده و از ابتدای طرح نوروزی اوج سفر در ساعات ۱۴ تا ۱۵ ثبت شده است.
کلاگر در ادامه افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۲۹ هزار مسافر با ۴هزار سفر از ناوگان حمل و نقل جاده‌ای سفر کرده اند.
وی گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون تصادف منجر به فوت نداشته ایم و از همه رانندگان درخواست می‌کنیم قبل از سفر در تماس با سامانه گویای ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌های استان کسب اطلاع نمایند.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۶

۰۱ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49520

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک