رئیس بنیاد مسکن:

گنبدکاووس,رئیس بنیاد مسکنگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای طرح ویژه مسکن روستایی در حوزه شهرستان گنبدکاووس، بیش از ۱۱ هزار و ۳۵۰ واحد مسکن روستایی احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن‌های ایران،  ولی الله رضایی ظهر امروز در دیدار کارکنان بنیاد مسکن با فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: اعتبار تملک و دارایی شهرستان گنبدکاووس در سال گذشته ۱۷ میلیارد تومان بود که از این میزان ۶ میلیارد تومان آن تخصیص یافت و با این اعتبار, بازنگری طرح هادی ۶ روستا و اجرای طرح هادی ۱۲ روستا انجام شد.

وی افزود: در ۴۵ روستا دارای اصلاحات ارضی, بیش از ۱۸ هزار سند مالکیت برای ساکنان آن صادر شده و ما در تلاش هستیم تا با توافق با بنیاد علوی, اسناد مالکیت ۱۶۰ روستا را بدون حضور فیزیکی ساکنان آن و با قیمت بسیار مناسب صادر نمائیم.

رضایی اظهار کرد: در سال جاری با مشارکت دهیاری ها, پروژه آسفالت ۴۰ روستا در حوزه شهرستان گنبدکاووس اجرا خواهد شد.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در همه شهرها تسهیلات بنیاد مسکن برای ساخت و مقاوم‌سازی ۱۸ میلیون تومان است و با تلاش و پی‌گیری‌های بنیاد مسکن شهرستان, گنبدکاووس نیز مانند آق‌قلا, مراوه‌تپه و بخش داشلی‌برون جزء شهرهای مرزی محسوب شد و تسهیلات پرداختی برای افراد واجد شرایط, ۲۰ میلیون تومان شد, البته قرار است در سال جاری این میزان به ۲۵ میلیون تومان افزایش یابد که هنوز بخشنامه آن ابلاغ نشده است.

رضایی تاکید کرد: در سال گذشته, یک پروژه ۶۰ واحدی با مکان‌یابی بسیار مناسب در خیابان امام رضا(ع) گنبدکاووس در قالب مسکن ارزان قیمت و با شرایط مناسب ساخته و تحویل شد و بنا داریم در صورت وجود زمین مناسب در شهر گنبدکاووس, این پروژه نیز امسال انجام شود./تسنیم

گردآوری: گروه خبری ایتنانیوز

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۱

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15638

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک