بیش از ۱۰۰درصد تعهد اشتغال شهرستان کلاله محقق شدکلاله-ترکمن نیوز-   سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و فرماندار کلاله گفت: با ایجاد ۱۵۱۲ اشتغال ثبت شده در سامانه رصد؛ بیش از ۱۰۰ درصد تعهد اشتغال شهرستان کلاله محقق شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ محمد حمیدی اظهار داشت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار ۵۸۲ پرونده تشکیل و به بانک های عامل ارسال گردیده است که ۲۴۱ پرونده با اعتبار ۱۷۰۲۲۲ میلیون ریال با اشتغال زایی ۳۶۹ نفر از محل اعتبارات توسعه روستایی پرداخت و ۳۴۱ پرونده در دست اقدام می باشد.

فرماندار شهرستان کلاله گفت: طی ۱۱ ماهه گذشته ۱۸۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات با اشتغال زایی ۳۶ نفر از محل اعتبارات بند الف و ب تبصره ۱۸ توسط بانک های عامل پرداخت گردیده است‌.

وی افزود: ۱۴ پرونده با اعتبار ۱۹۶۴۲ میلیون ریال و اشتغال زایی ۳۹ نفر از محل تبصره ۱۸ به بانک ها ارسال شده است و تا پایان سال پرداخت می شود.

مهندس حمیدی کل اعتبارات مشاغل خانگی از محل تسهیلات بانکی را ۱۵ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در راستای حمایت از مشاغل خرد و ایجاد اشتغال #بانوان شهرستان ۷۷ پرونده مشاغل خانگی با مبلغ ۷۷۰میلیون ریال و اشتغال زایی ۷۷ نفر پرداخت شده است.

وی از رتبه اول اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان در استان خبر داد و گفت: با اجرای طرح کارورزی در کلاله؛ ۱۴۶ نفر از فارغ التحصیلان در شهرستان مشغول به کار شده و حقوق آنان طی شش ماه و بیمه طی دو سال توسط دولت پرداخت میگردد.

مهندس حمیدی در پایان گفت: تا پایان اسفند ماه؛ با پرداخت تسهیلات پرونده های ارسالی توسط بانک های عامل؛ اشتغال ایجاد شده در شهرستان کلاله فراتر از حد انتظار می رسد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۴

۱۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47255

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک