بیشترین اعتبارات گلستان به گنبدکاووس اختصاص داردگنبدکاووس– ترکمن نیوز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان با بیان این‌که بیشترین اعتبار در گلستان به شهرستان گنبدکاووس اختصاص یافت، گفت: ما جزو محدود استان‌هایی هستیم که به غیر از مرکز استان یک شهرستان دیگری بیشترین اعتبارات را به خود اختصاص می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، «حسین پیشقدم» در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: گنبدکاووس دومین شهر پرجمعیت و وسیع‌ترین شهر استان گلستان است.

درسال ۱۳۹۴ جلسه کمیته برنامه‌ریزی را با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد تومان برگزار کردیم و خوشبختانه در سال ۹۶ این میزان به حدود ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی افزود: امسال ۲۷ درصد اعتبارات عمرانی استان کاهش یافته است.

پیشقدم با اشاره به اختصاص بیشترین اعتبارات گلستان به گنبدکاووس، تصریح کرد: با توجه به این‌که گنبدکاووس مرکز استان نیست اما به‌عللی اعم از جمعیت زیاد، مساحت و مناطق محرومی که دارد باعث شده تا اعتبارات بیشتری را نسبت به مرکز استان به خود اختصاص دهد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان یادآور شد: از دو سال و نیم گذشته بر روی موضوع آب شرق استان یک تلاش ویژه‌ای را آغاز کردیم و با اقداماتی که صورت گرفته امیدواریم مشکل آب مناطق شرق استان نیز برطرف شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: isna.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۵

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32795

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک