انتخابیه غرب گلستان 300x300 - بیانیه نمایندگان ادواری و کاندیداهای حوزه غرب گلستان در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات98+متن بیانیهتورکمن نیوز: نمایندگان ادواری و کاندیداهای تایید صلاحیت نشده حوزه غرب گلستان طی صدور بیانیه ای مشارکت و حضور حداکثری مردم شهرستان های چهارگانه؛ بندرترکمن، کوموش دفه، کردکوی و بندرگز را در انتخابات دوم اسفندماه ۹۸ خواستار شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   جمعی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی و کاندیداهای حوزه غرب گلستان که موفق به کسب تایید صلاحیت نشده اند در بیانیه ای ضمن اشاره به تلاش های صورت پذیرفته برای همگرایی و ائتلاف کاندیداهای شهرستان های ترکمن و گمیشان, آحاد مردم منطقه را به مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.

مشروح این بیانیه را در ادامه می خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی , ما جمعی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی و کاندیداهایی که موفق به کسب صلاحیت نشده اند جهت حضور حداکثری در انتخابات, کاهش نگرانی مردم در راستای تعیین یک کاندیدای اصلح در شهرستان های ترکمن و گمیشان و برای همگرایی و ائتلاف با برگزاری جلسات متعدد با کلیه داوطلبین محترم تایید صلاحیت شده به همراه نمایندگان تام الاختیار آنها راهکارهای مختلف مورد ارزیابی قرار گرفت که موضوع ائتلاف پس از برگزاری نشست های مختلف متاسفانه در این دوره محقق نگردید.
اینک با قدردانی از زحمات تمامی فعالین و با آرزوی توفیق و سربلندی برای داوطلبین محترم, از آحاد مردم شریف منطقه می خواهیم در این مقطع حساس با شرکت مقتدرانه در انتخابات ۲ اسفند به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته و مشارکت حداکثری و حضوری همه جانبه همانند دوره های قبل داشته باشند. انتخاب اصلح را به خود مردم نجیب و شهید پرور واگذار می کنیم بی شک خود مردم بهترین انتخاب را خواهند داشت.

مهندس حاج یوسف بسنجیده

حاج ناز محمد ولی پور

حاج کاکاجان قورلی زاده

حاج مسعود کلته

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۳

۳۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69936

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک