moghadas 18az 300x160 - بیانیه مجمع نمایندگان گلستان در محکومیت اقدام اخیر رییس جمهور آمریکااخبار استانی-ترکمن نیوز-  مجمع نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا را با صدور بیانیه ای محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  در این بیانیه آمده است: اعلام نابخردانه و تحریک آمیز دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونستی باعث تحریک مسلمانان و شعله ور شدن انتفاضه جدید و تشدید تندروی و رفتار‌های خشم آلود و خشونت آمیز خواهد شد که مسئولیت آن متوجه دولت این کشور و رژیم صهیونیستی است.

این مجمع افزودند: بیت المقدس که مسجد الاقصی، نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده بخش لاینفک فلسطین است و یکی از مهمترین اماکن سه گانه مقدس اسلامی به شمار آمده و از جایگاه و اهمیت ویژه ‌ای نزد مسلمانان برخوردار است.
همچنین مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس افزوده اند که این تصمیم ترامپ نه تنها به صلح و ثبات منطقه کمک نخواهد کرد بلکه موجب رسوایی دولت آمریکا و بی اعتبار کردن بیشتر این کشور نزد ملل جهان خواهد شد.
اعضای مجمع نمایندگان استان گلستان در پایان از حضور عموم مردم شریف استان گلستان در راهپیمایی بعد از نمازجمعه هفدهم آذرماه در این پیوند قدردانی کردند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۴۲

۱۸ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

7653

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک