بوکسور گلستان تیم ملی را در قزاقستان همراهی می کنداخبار ورزشی – ترکمن نیوز- رئیس هیات بوکس گلستان از حضور مشتزن جوان گلستانی در اردوی مشترک تیم های ملی ایران، هند و قزاقستان خبر داد و گفت: این اردو در شهر آستانه (مرکز قزاقستان) در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علی بیانی اظهار کرد: عبدالحکیم بیگدر در وزن ۶۴ کیلوگرم تیم ملی بوکس جوانان ایران را همراهی می کند، این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در مجارستان آماده می شود.

به گفته وی؛ از ۴۵ مشتزن حاضر در این اردو هفت بوکسور از ایران هستند.

وی ادامه داد: در این اردوی مشترک و طبق برنامه تمرینی تعیین شده از سوی اعضای کادر فنی هر سه تیم حاضر؛ ملی‌پوشان باید در سه نوبت ۷:۰۰ صبح، ۱۱:۰۰ صبح و ۱۷:۰۰ عصر تمرینات خود را پیگیری کنند.

در وزن ۵۲- کیلوگرم مبین اعلائی (خوزستان)، وزن ۵۶- کیلوگرم دانیال شه‌بخش (سیستان و بلوچستان)، وزن ۶۴- کیلوگرم عبدالحکیم بیگدر (گلستان)، وزن ۷۵- کیلوگرم اکبر مردمی (توابع تهران)، وزن ۸۱- کیلوگرم سید سجاد موسوی (مازندران)، وزن ۹۱- کیلوگرم حسین شادمان (فارس) و وزن ۹۱+ کیلوگرم علی سپهر (تهران) ملی پوشان حاضر در این اردو هستند که عبدالرضا انصاری به عنوان سرمربی و اسفندیار محمدی به عنوان مربی آنان را همراهی می کنند.

در استان گلستان ۸۰۰ مشتزن زیر نظر ۵۰ مربی و داور مشغول فعالیت هستند.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع : irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۴

۰۶ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25488

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک