اهدای گوشت فرهنگیانتلنگر – تورکمن نیوز: بعداز ماهها انتظار بالاخره طلسم شکست و طبق اطلاعیه کانون بازنشستگان آموزش و پرورش قرار شد برای قشر زحمتکش بازنشستگان ۳ کیلو گوشت و ظاهرا ۳ کیلو شکر بدهند و بخاطر این از یکهفته قبل از طریق این کانون با دبدبه و کب کبه ، بوق و کرنا بدست گرفتند که میخواهیم به اعضای خودمان گوشت و شکر بدهیم.

ماهم خوشحال از اینکه بعداز ماهها طعم گوشت را خواهیم چشید، درانتظار ماندیم . روز موعود فرارسید به سمت مدرسه ای که در اطلاعیه آدرس داده بودندرفتم وقتی رسیدم شوکه شدم چیزی را که دیدم درشان فرهنگیان نبود .ظاهرا از ساعتها قبل همکاران بازنشسته کارت شناسایی بدست برای تهیه گوشت آمده بودند . صف اتومبیلها و اجتماع همکارانم واقعا شرم آور بود.

اجتماع در دوقسمت، بخشی برای ثبت نام و نوبت گرفتن و بخشی دیگر در داخل مدرسه برای تهیه گوشت و شکر.

حرمت فرهنگی ، حرمت ۳۰ سال خدمت ، حرمت آموزش و پرورش از طریق دست اندرکاران بی برنانه کانون به بازی گرفته شده بود . هرفرد غیر از فرهنگیان با دیدن این صحنه انگشت حیرت به لب گرفته بود ! و تاسف میخورد البته تاسف نه برای بازنشستگان درصف بلکه برای دست اندرکاران که با بی برنامگی حرمت همه این عزیزان را زیر پا گذاشته بودند .

چرا فقط یک مدرسه ؟ کانون میتوانست براساس حروف الفبا از چندین مدرسه آموزش و پرورش، استفاده کرده و در طول ۳ الی ۴ ساعت بپایان برساند . مگر مدرسه نداشتیم ؟ ثانیا چرا فقط در یک روز آیا نمیشد این افراد را برای ۳ یا ۴ روز بر اساس،حروف الفبا تقسیم کنید تا بازنشستگان عزیز که همگی از سنین بالایی برخوردارند اینگونه برای ۳ کیلو گوشت در عذاب نباشند ؟ آنهم در ماه مبارک رمضان ؟!

حرف برای گفتن بسیار است . یقین دارم دست اندرکاران کانون در این مورد نیت خیر داشته و دارند زیرا تهیه و آماده کردن این گوشت و شکر کار بسیار دشواری بوده و هست و اینگونه میخواستند تا کاری برای همکاران خودشان انجام داده باشند ولی متاسفانه بی برنامه بودند.
روزه داران بازنشسته ساعتها برای تهیه۳ کیلو گوشت گرمای آفتاب گنبد را تحمل کردند . البته عده ای از عزیزان بازنشسته حرمت و شان مقام معلمی را بیشتر اهمیت داده و از خیر این گوشت و شکر گذشتند .
از قدیم گفتند :کار را بایدبه کاردان سپرد .

ارسالی : شهروند خبرنگار

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۴

۰۷ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54187

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک