Gorgan 27E 300x195 - بودجه 2500میلیارد ریالی شهرداری گرگان تصویب شدگرگان-ترکمن نیوز- بودجه ۲ هزار و ۵۰۰میلیارد ریالی شهرداری گرگان برای سال ۱۳۹۷ با رای مثبت اعضای شورای اسلامی این شهر به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, به نقل از ایرنا, پنجاهمین نشست رسمی شورای شهر گرگان با حضور هشت عضو شورا و غیبت یک نفر به ریاست فائزه عبداللهی برگزار شد.
عبدالرضا دادبود در این پیوند گفت: بودجه سال آتی نسبت به بودجه مصوب سال جاری ۱۳ درصد رشد خواهد داشت.
وی اظهار کرد: بودجه شهرداری گرگان به مبلغ ۲٫۵۰۰ میلیارد ریال شامل یکهزار و ۸۰ میلیارد ریال اعتبارات جاری و یکهزار و ۴۲۰ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی (۵۶٫۸۰ درصد از کل بودجه) در نظر گرفته شده است.
به گفته وی؛ با توجه به جمعیت شهر به تعداد ۳۵۹ هزار و ۶۳۶ نفر؛ سرانه هر گرگانی۶ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۴۷۳ ریال از کل بودجه و از اعتبارات عمرانی سال ۹۷ به میزان ۳ میلیون و ۹۴۸ هزار و ۴۳۷ ریال خواهد بود.
درادامه و درحالی که مسئول مالی شهرداری گرگان در حال قرائت بخش هایی از لایحه بودجه بود، دو تن از اعضای شورا سخنان وی را قطع و خواستار تعیین تکلیف مطالبات کارگران طرف قرارداد با شرکت سازنده روگذرهای شهر گرگان شدند.
یکی از اعضا با اشاره به حضور مستمر این کارگران در نشست های شورا، گفت: باید قبل از اینکه مشکلات بیشتری بروز کند ، در این خصوص تعیین تکلیفی صورت گیرد.
در ادامه جلسه شنبه شب و پس از قرائت بودجه شهرداری گرگان؛ بررسی مطالبات کارگران به نشست امروز یکشنبه موکول شد.
این افراد تاکنون در افزون بر ۱۰ نشست شورای شهر گرگان حاضر شده اند.
شهرداری گرگان پیش از این اعلام کرده بود که پول اجرای این طرح ها به صورت کامل به پیمانکار اصلی پرداخت شده و او باید مطالبات کارگران و پیمانکاران رده دوم فعال در اجرای این روگذرها را پرداخت کند.
این درحالی بوده که کارگران می گویند دستمزد خود را دریافت نکرده اند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۳

۲۷ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

14009

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک