استاندار گلستان:

استاندار گلستان قول اعتبار به آموزش و پرورش دادگلستان-ترکمن نیوز- استاندار گلستان گفت: به میزان جذب منابع از خیرین مدرسه ساز من هم همان مقدار اعتبار استانی را در خدمت حوزه مدرسه سازی قرار خواهم داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سید مناف هاشمی پیش از ظهر امروز سه شنبه ۵ تیرماه در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان با تأکید بر اینکه ما مسئولین باید ارزش کار خیر را به دیگران آموزش دهیم تا آنها هم در این کار سهیم باشند، تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم که در مسئولیت خودمان دانش آموزان خوبی باشیم.

وی اظهار کرد: جذب بودجه ساخت مدارس یک ارزیابی بزرگ برای مدیر کل آموزش و پرورش استان است .

وی ضمن قدردانی از اعضای هیات مدیره خیرین مدرسه ساز کشور که نگاه ویژه ای به گلستان دارند، اظهار امیدواری کرد که این حمایت ها افزایش یابد.
هاشمی در بخشی از تأکیدات خود، مدرسه سازی در روستاها و نقاط محروم را کار بسیار پسندیده ای دانست و گفت: متأسفانه گاهی متوجه می شویم که تخریبی ترین مدارس در مراکز شهرها قرار دارند که این موضوع نیز نباید مورد غفلت واقع شود.
وی در پایان اظهار کرد: اداره کل آموزش و پرورش امسال هرمقدار بتواند از طرف خیرین جذب کند به همان مقدار بودجه از اعتبارات استانی به آنها کمک می شود.

 

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۹

۰۵ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25356

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک