امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

کریم جاور 1 300x199 - بهره های بانکی حرام اند و همه مذاهب بر این امر اتفاق نظر دارندتورکمن  نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: صراحتاً می گویم بهره های بانکی حرام اند و همه مذاهب بر این امر اتفاق نظر دارند،‌ ربا از تاثیرگذارترین اعمال در بروز مصائب، معضلات و گرفتاری های اقتصادی در جامعه کنونی هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالکریم جاور با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین در ماه محرم الحرام اظهار داشت: بنابه سفارش پیامبر(ص) روزه گرفتن مومنین در روزهای نهم و دهم این ماه متسحب بوده و از فضائل زیادی برخوردار است.

آخوند جاور با بیان اینکه خداوند بر کسب رزق حلال بسیار سفارش کرده است تصریح کرد: منفعت خود را در کلام الله جستجو کنید زیرا که تعالیم اسلام و اعمال صالحات شما تاثیر به سزایی بر کسب حلال داشته و رابطه بسیار نزدیک و مستقیمی با آن دارد.

وی افزود: کسب روزی حلال یکی از مهمترین توصیه های موکد آیین اسلام، طریقت رسول الله و صحابه ایشان بوده و خلاف این راه، مخالفت و دشمنی با آیین اسلام و پیامبر(ص) است.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس تصریح کرد: هر شخص چنانچه چهل روز باطناً و ظاهراً حلال زندگی کند خداوند قلب وی را با نور ایمان و قرآن نورانی خواهد کرد. اگر توفیق اطاعت خداوند تدوام داشته باشد شیطان بر شما تسلط نیافته و سعادتمند خواهید شد.

 آخوند عبدالکریم جاور اظهار کرد: در به جا آوردن نمازهای پنج وقت سهل انگاری نکنید. فرائض و سنت های نماز و نمازهای جماعت را رعایت کنید، اگر نمیدانید از علما بپرسید، بیاموزید و صحیح عمل کنید.

آخوند جاور در پایان گفت: شعار اصلی زندگی را ارزش های دینی قراردهید نه دنیوی، ارزش های دنیوی انحرافی، مناقشه برانگیز و بحران زا برای حیات بشریت اند.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۴

۱۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60986

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک