گنبدکاووس 300x193 - بهره برداری کامل از مرز اینچه برون، گنبدکاووس را به پایانه بزرگ تجاری تبدیل می کندتورکمن نیوز استاندار گلستان گفت: مهمترین مزیت شهرستان گنبد کاووس علاوه بر گندم، در حوزه تجارت است و بهره برداری کامل از مرز اینچه برون، این شهرستان را به یک پایانه بزرگ تجاری تبدیل خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هادی حق شناس در آیین متمرکز افتتاح و بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: امروز حدود هزار میلیارد تومان پروژه در شهرستان گنبدکاووس افتتاح یا کلنگ زنی می شود که ۲۵ درصد آنها مربوط به بخش دولتی و ۷۵ مربوط به بخش خصوصی است.

وی افزود: در سال جاری ۳۰ هزار شغل ایجاد کردیم و امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده و پروژه های افتتاح شده و طرح هایی که در سالهای بعد مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت، می توانیم شغل های بیشتری ایجاد کنیم.

حق شناس با اشاره به برج قابوس و قدمت بیش از هزار ساله آن، توجه به میراث فرهنگی و گردشگری در این شهرستان را بسیار مهم دانست و گفت: کمترین توجه به میراث فرهنگی در این شهرستان می تواند مبنای بزرگی برای توسعه آن باشد.

گنبدکاووس2 300x193 - بهره برداری کامل از مرز اینچه برون، گنبدکاووس را به پایانه بزرگ تجاری تبدیل می کند

استاندار گلستان گفت: در شهرستان گنبدکاووس، امت پیامبر اعظم (ص) را به معنای واقعی احساس می کنیم زیرا اقوام مختلف در نهایت وحدت و همدلی در کنار هم زندگی می کنند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۶

۱۸ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69342

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک