بهره برداری از ۸۵۰ واحد مسکونی سیل‌زدگان و روستاییان گنبدکاووستورکمن نیوز بهره‌برداری از ۸۵۰ واحد مسکونی احداث شده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان گنبدکاووس که ۶۵۰ واحد آن احداثی برای سیل‌زدگان اوایل امسال این شهرستان و ۲۰۰ واحد نیز مسکن روستایی است، آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   از روابط عمومی فرمانداری، فرماندار ویژه گنبدکاووس دراین مراسم با قدردانی از تلاش‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در عمران روستایی و همچنین بازسازی و احداث واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل روزهای آغازین امسال این شهرستان توسط این نهاد و ستاد معین استان خراسان رضوی، گفت: سیاست کلی دولت تدبیر و امید در راستای منویات رهبری انقلاب هم توجه به روستاهای محروم و عمران و آبادانی آنها است.
وی افزود: هزینه کرد افزون بر ۷۱۲ میلیارد ریال طرح عمرانی و مسکن درمناطق روستایی، مُهر تاییدی بر این سیاست دولت است که با وجود مشکلات و تنگناهای مالی و اقتصادی، از همه ظرفیت موجود برای اجرایی کردن آن استفاده می‌کند.

بهره برداری از ۸۵۰ واحد مسکونی سیل‌زدگان و روستاییان گنبدکاووس

وی اضافه کرد: اخیرا نیز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرده، علاوه بر ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای ساخت مسکن روستایی مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال هم کمک بلاعوض پرداخت می‌کند که درشرایط اقتصادی فعلی کشور، اقدامی قابل تجلیل است.
کریمی همچنین با قدردانی از حضور پرشور مردم گنبدکاووس در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با یادآوری از افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی ۲۵۶ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار ۱۰ هزار و ۱۶۶ میلیارد ریال دراین شهرستان و اشتغالزایی ۹۶۰ نفر، گفت: این میزان پروژه و اعتبار هزینه شده برای آن معادل یک سوم پروژه‌های دهه فجر استان گلستان بود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۹

۲۳ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69581

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک