بهره برداری از بیمارستان مراوه تپه تا پایان مرداد ماه اخبار مراوه تپه-ترکمن نیوز- بنیاد مستضعفان در ادامه حمایت از اقشار کم بضاعت و محروم و محرومیت زدایی از نقاط کم برخوردار، بیمارستانی در مرواه تپه را تا پایان مردادماه به بهره برداری می‌رساند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، این بنیاد در ادامه حمایت از اقشار کم بضاعت و محروم و محرومیت زدایی از نقاط کم برخوردار، سه بیمارستان در بخش‌های مختلف کشور را تا پایان مردادماه به بهره برداری می‌رساند.

بر اساس این گزارش، بیمارستان مراوه تپه هر کدام به ترتیب با ۲۴۲ تخت و سرمایه گذاری ۱۳۵۰ میلیارد ریال و ۶۴ تخت و سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال، تا پایان مردادماه تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.

اما این‌ها تنها اقدامات بنیاد در ارائه خدمت در بخش سلامت و پزشکی نقاط محروم نیستند بلکه در ادامه این مسیر احداث مراکز سلامت شبانه‌روزی درجه یک در ۳۹ منطقه محروم شناسایی شده در سطح کشور با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با پیش‌بینی اعتباری بالغ بر ۸۸ میلیارد تومان در دستور کار این مجموعه قرار گرفته که تا کنون در حدود ۲۰ مرکز آن تکمیل و جهت بهره برداری تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۶

۰۴ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25107

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک