بهره‌گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ قرآنی موثر و مفید استترکمن نیوز:  کارشناس دینی اهل سنت برنامه لحظه های وصال گفت: بهره‌گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ قرآنی موثر، مفید و تاثیرگذار است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   آخوند داود بلفکه در حاشیه ضبط فیلم های استودیو برنامه لحظه های وصال گفت: یکی از تأثیرگذارترین و مفیدترین برنامه‌هایی که ما می‌توانیم در برنامه‌های خودمان داشته باشیم، بهره‌گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ قرآنی است.

وی با بیان اینکه، امروز فضای مجازی یکی از عوامل اصلی ارتباط‌گیری افراد به خصوص جوانان در جامعه به شمار می‌رود، تصریح کرد: چرا که این فضای نوین به دلیل کم هزینه بودن برای همه مخاطبان سهل الوصول است و در نهایت می‌توانیم اتفاقات ارزشمندی را در این عرصه رقم بزنیم.

آخوند بلفکه ضمن تقدیر و تشکر از اقدام حجت الاسلام و المسلمین خیرخواه رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور و ایجاد استودیو مجازی “لحظه های وصال” گفت: امروز در شرایطی که کانال های مختلف مجازی و اینترنتی در جهت فریب افکار و اندیشه های نسل جوان فعال هستند، شایسته تقدیر است که مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور از طریق فضای مجازی ورود پیدا کند و با تولید محتوا و مطلب ارزشمند و مطابق با نیاز های روز در جامعه می تواند دشمن را در راه رسیدن به اهدافش نا امید کند.

کارشناس دینی اهل سنت با تاکید براینکه، امروز دنیای استکبار از طریق فضای مجازی و دیجیتالی جوانان ما را مورد هدف قرار داده است، افزود: نیاز بود که با استفاده از ظرفیت شخصیت های علمی و دینی منطقه فیلم ها و کلیپ های مختلف برای فضای مجازی تولید و در اختیار جامعه قرار داد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۲

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75275

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک