شهری گنبدکاووس 300x204 - بهره‌برداری از تلویزیون شهری در راستای اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی یک ابتکار و خلاقیت هوشمندانه استترکمن نیوز:  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: بهره برداری از تلویزیون شهری در مدیریت آموزش و پرورش در راستای اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی یک ابتکار و خلاقیت هوشمندانه است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در مراسم افتتاح تلویزیون شهری سردرب مدیریت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش می تواند با بهره برداری از این پروژه اولویت ها، سیاست گذاری ها و برنامه های خود را به فوریت به اطلاع جامعه هدف و مردم شهرستان اطلاع رسانی کند.
وی  با اشاره به ظرفیت ، گستردگی و وسعت حوزه آموزش و پرورش گفت: این حوزه علیرغم گستردگی و وسعتی که دارد کمترین مشکل و حاشیه را داشته و با مدیریت صحیح توانسته از ظرفیت های خود بهترین استفاده را نماید.
کریمی خاطر نشان کرد: با توجه به جایگاه ویژه آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت دانش آموزان تلاش داریم تا از طریق شورای آموزش و پرورش بیشترین کمک را به این حوزه در شهرستان داشته باشیم.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس نیز در این مراسم گفت: در راستای تجاری سازی مکان های بلااستفاده آموزش و پرورش برای کمک مالی به این حوزه در چهار آموزشگاه ۱۰ واحد تجاری ساخته می شود.
کمال الدین نظرنژاد اظهار کرد: افتتاح این پروژه در راستای ارتقاء جایگاه آموزش و پرورش برای اطلاع رسانی مسائل آموزشی و مناسبت های مختلف است.
وی تصریح کرد: تلویزیون شهری نصب شده در ابعاد ۲ در ۳/۳۰ بوده و بیش از ۹۰ میلیون تومان هزینه شده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: این پروژه می تواند علاوه بر اطلاع رسانی برنامه های آموزش و پرورش به جامعه هدف خود در راستای اطلاع رسانی و انعکاس اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی دینی شهرستان نقش بسزایی داشته باشد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۹

۰۷ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76118

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک