بنیاد مستضعفان مایه دلگرمی مرزنشینان شمال شرق کشور استاقتصادی-ترکمن نیوز-  امام جمعه اهل سنت شهرستان جرگلان گفت:  به نمایندگی از مردم اهل سنت این خطبه از مقام معظم رهبری و کارگزاران نظام به جهت اهدای قریب به ۹ هزار عرصه کشاورزی و مسکونی رایگان به مردم مستضعف ۷۲ روستای خراسان شمالی تقدیر و تشکر می کنم که مهندس سعید کیا به عنوان یکی از شاگردان امام خمینی (ره) طی سه سال گذشته به عنوان یکی از عالی ترین مسوولان نظام، شش مرتبه به این منطقه سفر کرده و مایه دلگرمی مرزنشینان غیور اهل سنت شده اند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛حاج آخوند صمدی در همایش اهدای ۸۰هزارمین سند املاک علوی به محرومان طی سخنانی گفت: در این همایش مصداق عینی دستاوردهای انقلاب را در چهل سالگی می بینیم.

وی با تشکر از مدیریت بنیاد مستضعفان افزود: در منطقه مرزی جرگلان در خطه استان خراسان شمالی به ندرت کسی دارای اسناد مالکیت حقیقی بود ولی امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلمی ایران و تدابیر رهبر خردمند فرزانه انقلاب لطفی شامل حال مردم منطقه شد و بنیاد مستضعفان بدون آلایش وبدون چشم داشت مادی به مردم ما خدمت کردند.

حاج آخوند صمدی گفت: در اینجا لازم می دانم به قول و وصیت رهبر بنیان گذارمان که فرمودند اساس پیشرفت شما ملت عزیز تعهد به اسلام و وحدت کلمه است اشاره کنم و خدارا هزار مرتبه شکر کنم که در کشور عزیزمان ایران همه در زیر لوای اسلامی زندگی می کنیم . در ایران ملیت های مختلف ترک، ترکمن،فارس، کرد، بلوچ و عرب همه در کنار هم برادر وار زندگی می کنند و با محوریت احکام شرعی خودشان و رهنمودهای مقام معظمرهبری در آرامش به آبادانی کشور کمک می کنند و هیچ اختلاف و مشکلی با هم ندارند.
وی افزود: متاسفانه آمریکا و انگلیس گاهی طالبان را برای ما سوغات می آوردند و گاهی داعشی ها و تکفیری ها را همانند میهمان ناخوانده به ارمغان می آورند. در کجای قرآن و اسلام محمدمصطفی (ص) آیه نازل شده که مسلمانی مسلمان دیگر را سرببرد و با صدای بلند نام خدای یکتا را ببرد و الله اکبر بگوید تاخودش را تبرئه کند. آنهایی که این کار را انجام می دهند مسلمان آمریکایی و انگلیسی هستند و کاری می کنند تا اسراییل به عنوان تنها پایگاه وفادار آمریکا آسوده باشند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان جرگلان گفت: یا رب این ارتباط تنگاتنگ برادران شیعه و سنی با رهبریت مقام معظم رهبری و اطاعت از ایشان را از ما مگیر.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۰۵

۱۹ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49139

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک