استاندار گلستان:

ostandar turkmen 24sh 300x200 - بنیاد مستضعفان در مناطق محروم شرق گلستان سرمایه گذاری کندگلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت‎های بزرگ استان گلستان برای توسعه، گفت: درخواست ما از بنیاد مستضعفان سرمایه‌گذاری در مناطق محروم استان به‌ویژه در شرق گلستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  سید مناف هاشمی ظهر امروز در آئین اهدای ۳هزار سند زمین زراعی و مسکونی بنیاد مستضعفان به محرومان شهرستان بندر ترکمن، با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه بنیاد مستضعفان برای تحقق فرمان‌ها رهبر معظم انقلاب و خدمت به محرومان، اظهار کرد: توجه ویژه و تحسین‌برانگیز رئیس محترم این بنیاد به استان گلستان که باعث شده بالغ‌بر ۴۰ درصد اسناد اهدایی به محرومان کشور در آستان گلستان باشد نشان از درایت و فهم درست محرومیت در منطقه ماست.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین مراسمات باشکوهی که گره از کار مردم باز می‌کند از برکات انقلاب اسلامی است، افزود: همه ما باید شکرگزار نعمت‌هایی این‌چنین باشیم که مسیر توسعه و پیشرفت را برای ما هموار کرده است.

استاندار گلستان با بیان اینکه استان گلستان به برکت انقلاب اسلامی و وحدت مثال‌زدنی اقوام و مذاهب با یکدیگر مسیر توسعه را با سرعت در حال طی کردن است، افزود: در طی اجرای طرح اعطای تسهیلات رفع موانع تولید، استان گلستان با اعطای بیش از یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در زمره چهار استان برتر کشور بوده است.

هاشمی با تأکید بر اینکه اگر حجم تسهیلات اعطایی در این حوزه را به‌تناسب جمعیت و مساحت استان بسنجیم، رتبه نخست کشور در اعطای این تسهیلات متعلق به استان گلستان خواهد بود، ادامه داد: استان گلستان در حوزه ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی نیز در رتبه‌های برتر کشوری قرار دارد که نشان از عزم جدی مدیران استان گلستان برای رفع بیکاری است.

وی از سرمایه‌گذاری‌های کلان بالغ‌بر یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در استان گلستان خبر داد و گفت: امروز استان گلستان در بخش صنعت، معدن، تجارت، کشاورزی، دامداری و گردشگری گام‌های بلندی را برداشته است.

استاندار گلستان با اشاره به اینکه پروژه‌هایی ازجمله جزیره آشوراده، آزادراه‌ها، برقی کردن راه‌آهن گرگان به تهران، خط ریلی گرگان به مشهد از افق‌های نزدیک ماست، افزود: ما به‌شدت علاقه‌مندیم مجموعه‌ها و شرکت‌های اقتصادی بنیاد مستضعفان در مناطق محروم استان گلستان به‌ویژه شرق استان سرمایه‌گذاری کنند.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:fars

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۸

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35581

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک