خشک اینچه برون 300x200 - بندرخشک اینچه برون امسال راه‌اندازی می‌شودترکمن نیوز:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: بندر خشک اینچه برون یکی از پروژه‌های مهم و محوری استان است که تلاش داریم امسال راه‌اندازی شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  ابراهیم کریمی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: احداث بندر خشک اینچه برون یکی از پروژه‌های مهم و محوری استان است که جلسات و بازدیدهای بسیاری برای راه‌اندازی آن انجام شده است.

وی افزود: گلستان داری یک مصوبه معطل مانده به نام منطقه آزاد اینچه برون است که منتظریم این مصوبه کاملاً مشخص شود و به ابلاغ برسد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان ادامه داد: اگر تکلیف منطقه آزاد اینچه برون مشخص شود، تأثیر آن در راه‌اندازی بندر خشک گلستان دو چندان می‌شود.

وی اضافه کرد: تأکید استاندار محترم بر این است که امسال بندر خشک گلستان به سرانجام برسد و تمام تلاش این است موضوعات فی‌مابین راه آهن، سایر دستگاه‌ها و سرمایه‌گذارها مشخص و نحوه واگذاری زمین تعیین شود.

کریمی خاطرنشان کرد: عزم و اراده استان در به سرانجام رساندن و خارج شدن از حالت رکود بندر خواجه نفس، بندر خشک و منطقه آزاد اینچه برون در سالجاری است.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۵

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75382

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک