بندرترکمن 300x196 - بندرترکمن در مسیر رشد و توسعه شهریترکمن نیوز: شهردار بندرترکمن از شروع عملیات آسفالت ریزی محور کنار گذر منتهی به مسیر اسکله این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن،  نورمحمد طراج گفت: کارهای مقدماتی شروع آسفالت ریزی خیابان استقلال بندر ترکمن بعنوان محور کنارگذر ضلع غربی شهر به اسکله نهایی شده و عملیات آن بزودی استارت خواهد خورد.

وی آسفالت ریزی محور مذکور را اقدامی در جهت کاهش بار ترافیکی مرکز شهر خواند و اظهار داشت: همانگونه که می دانید در فصول مختلف و بویژه در ایام تعطیلات نوروزی و تابستانی بار ترافیکی شهر افزایش یافته و تردد در خیابان های اصلی به کندی صورت می گیرد; لذا آسفالت ریزی خیابان استقلال به مسیر منتهی به اسکله را در اولویت گذاشتیم تا کمکی به کاهش حجم تردد درون شهری باشد.

طراج تاکید کرد: با اجرای این طرح مسافران ورودی از مسیر شهرستان کردکوی می توانند خودشان را با سهولت به اسکله و بازارچه ساحلی بندرترکمن برسانند.

وی گفت: اجرای آسفالت ریزی در خیابان استقلال همچنین بر رونق اقتصادی آن خواهد افزود.

طراج در خصوص دیگر اقدامات بعمل آمده در شهرداری بندرترکمن عنوان نمود: ما کلیه حقوق معوقه پرسنل رسمی و همکاران شرکتی، باقیمانده از زمستان سال گذشته را تا به امروز پرداخت کردیم و خوشبختانه کلیه مشکلات سابق در زمینه مستمری نیروهای بازنشسته و بیمه همکاران با توجه به اقدامات بعمل آمده و بروز شدن پرداختی‌ها مرتفع شده‌اند.

این کارشناس شهر سازی نگاه مثبت استانداری به این شهر را گامی رو به رشد در زمینه بهبود شرایط در بندرترکمن دانست و خاطرنشان ساخت: بدون شک اهتمام مجموعه استانداری از جمله شخص استاندار، مهندس غراوی معاون امور عمرانی و خانم خلیلی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها نقش مهمی در کاهش مشکلات سابق داشتند و این امر میسر نمی‌شود جز با همکاری شهروندان که همواره با این شهرداری همراه و همگام بوده‌اند.

 

گزارش از: طاهر جانی
خبرنگار ترکمن نیوز در غرب گلستان

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۴

۰۲ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

75837

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک