سیستان و بلوچستان 4 300x201 - بسیج و سپاه گنبدکاووس آماده خدمت به مردم مناطق سیل‌زده هستند+ عکسترکمن نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبد کاووس گفت: بسیج آماده خدمت رسانی به نقاط سیل زده ی کشور از جمله استان سیستان و بلوچستان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ رمضانعلی قاسم پور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با همکاری خیرین و نیروهایی بسیجی مقداری کمک جمع آوری شده و این روند ادامه خواهد داشت و اولین کاروان حامل کمک های مردمی این شهرستان و منطق تابع عصر دیروز به استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.
وی اضافه کرد: اولویت اصلی ما در کمک های ارسالی بسته های غذایی مثل برنج، رب، روغن، کنسرو، آب معدنی، قند و مواد بهداشتی، پتو و لباس گرم است و مردم می توانند با مراجعه به پایگاه های مقاومت بسیج سطح شهرستان یا مراجعه به ناحیه مقاومت بسیج در گنبد کاووس کمک های خود را اهدا کنند تا به مناطق سیل زده ارسال شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبد کاووس ادامه داد : کمک های ارسالی پنج کامیون کالا شامل ۱۰ تن برنج، ۳۰۰ بسته آب معدنی ۸۰۰ تخته پتو و ۳۰۰ کارتن دستمال کاغذی، ماکارونی، انواع کنسرو و مقداری لوازم بهداشتی به همت خیرین تهیه و به مقصد مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
سرهنگ قاسم پور با تمجید از همکاری و همدلی مردم سیستان و بلوچستان در هنگام سیل با اهالی شهرستان های گنبد کاووس، آق قلا و گمیشان گفت: الان نوبت ما است که این عزیران را تنها نذاریم و نیروهایی جهادی ما این آمادگی را دارند تا سوای از کمک های نقدی و غیرنقدی در منطقه حضور فیزیکی داشته باشند و خدمات رسانی کنند.
محمد شهرکی خیر نمونه ی کشوری هم که سهم زیادی در تهیه این لوازم و کالاها مورد نیاز داشت اظهار کرد: مردم ما به دفعات نشان داده اند همدل و همزبان هستند و این بار هم دست به دست هم می دهند تا نقاط آسیب دیده از سیل به ویژه اهالی سیستان و بلوچستان احساس تنهایی نکنند.
وی تاکید کرد: روند ارسال کمک به مناطق سیل زده ادامه پیدا خواهد کرد و بسته به نیاز مردم اقلام و کالاهای مورد نیاز با همکاری نهادها و ادارات مربوطه به ویژه بسیج و سپاه به یاری ساکنین استان های سیل زده ی کشور می رویم.

گزارش از: زهرا صفری

خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۴

۲۸ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

68124

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک