گنبدکاووس مینودشت 300x200 - بزرگراه گنبدکاووس - مینودشت به دوربین‌ کنترل ترافیک مجهز شدترکمن نیوز: رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گنبدکاووس گفت: بزرگراه گنبد – مینودشت به دوربین‌ کنترل ترافیک مجهز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی اصغر خسروی اظهار داشت: برای خرید و نصب این دوربین‌ها که در ۲ نقطه بزرگراه ۱۵ کیلومتری مسیر گنبدکاووسمینودشت نصب شده در مجموع ۱۱ میلیارد ریال از اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور هزینه شد.

وی افزود: با نصب دوربین‌های کنترل ترافیک، از این پس تخلفات آمد و شد خودروها در اتوبان گنبدکاووسمینودشت که روزانه بین ۸ تا ۱۰ هزار تردد خودرویی از آن انجام می‌شود، ثبت و پیامک تخلف به گوشی تلفن همراه صاحبان خودروها ارسال خواهد شد.

خسروی اضافه کرد: اتوبان گنبدکاووس – مینودشت از جاده‌های پرترافیک منطقه است که رعایت نکردن قوانین رانندگی از سوی برخی رانندگان در این مسیر، موجب بروز حوادث ناگوار فراوانی شد.

وی ادامه داد: با هدف ارتقای ایمنی و رفع نقاط پرتصادف این اتوبان قرار است در آینده‌ای نزدیک ۲ دور برگردان استاندارد در این مسیر، در جاده روستای “پشمک پناده” و بریدگی جاده مجتمع اداره زندان احدث می شود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۰

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74371

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک