farmandar 1m 300x197 - بزرگترین مجتمع آموزشی کشور در گنبدکاووس احداث می‌شودگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بزرگترین مجتمع آموزشی متناسب با استانداردهای روز دنیا توسط برادران ابراهیمی در گنبدکاووس کلنگ زنی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   مهندس عبدالقدیر کریمی در مراسم توسعه آموزشی دبیرستان غیر دولتی صباح اظهار داشت: خیرین شهرستان گنبدکاووس همواره منشا خدمات و برکات برای شهرستان گنبدکاووس بوده و دغدغه و نگران مردم را دارند که باید قدردان این اقدامات آنها باشیم.
وی افزود: برادران ابراهیمی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان اقدامات خوبی انجام دادند و امروز نیز مکان جدید و وسیعی را برای مدرسه خیریه صباح با مدیریت آقای علیاری برای پایه اول و دوم. متوسطه در نظر گرفتند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: مدرسه خیریه رحمانی نیز با ۶ کلاس و ۲۲۰ دانش آموز امروز به بهره برداری رسید که مجموع هزینه احداث آن یک میلیارد تومان می باشد که ۵۰ درصد آن سهم خیر است.
وی یادآور شد: قرار است در نیمه دوم امسال مجتمع آموزشی با استاندارد علمی و پژوهشی جهانی روز از مقطع پیش دبستانی تا دانشگاه توسط برادران ابراهیمی در گنبدکاووس کلنگ زنی شود که این اتفاق بزرگ، باعث ارتقا شاخص های علمی و پژوهشی گنبدکاووس خواهد شد.
کریمی تاکید کرد: در ۲ سال گذشته توانستیم اعتبارات آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس را در حوزه تملک و دارایی حدود ۵ برابر افزایش دهیم که در هیچ شهرستان استان چنین افزایشی وجود نداشته است.
وی گفت: اعتبارات تملک و دارایی آموزش و پرورش گنبدکاووس از ۳ میلیارد تومان در سال ۹۵ به حدود ۱۵ میلیارد تومان در سال ۹۶ و همین حدود در سال ۹۷ افزایش یافته است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: امید داریم آموزش و پرورش که حلقه اتصال بین خانواده و مدرسه است، دانش آموزان را در مسیر درست و بهتری هدایت کرده و فاصله بین خانواده، نیازهای دانش آموزان و مدرسه را کمتر کند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۳۸

۰۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

35918

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک