بزرگترین خانه والیبال کشور در گنبدکاووس تا پایان سال ۹۹ افتتاح می ‌شودترکمن نیوز:  سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: بزرگترین و مجهزترین خانه والیبال کشور در شهرستان گنبد کاووس در صورت تخصیص بودجه ۱۷ میلیاردی تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ قاسمعلی برزمینی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: اجرای این طرح که در زمین مجموعه المپیک شهرستان گنبدکاووس واقع شده از سال ۱۳۹۰ شروع شده است.

وی خاطر نشان کرد: این پروژه یکی از منحصر به فرد ترین پروژه های تخصصی در والیبال کشور و آسیایی می باشد که مهمترین شاخص آن ساخت پروژه در مساحت ۳۰۰۰ متر مربع دارای ۲ سالن تخصصی آموزشی والیبال آقایان ، بانوان و خوابگاه جهت اسکان ۲تیم مجزا و برگزاری اردوی تدارکاتی است.

برزمینی همچنین تصریح کرد: این پروژه تا کنون ۴۳ هزار و ۲۵۰ میلیون ریال از اعتبارات استانی هزینه شده است و به پیشرفت ۷۵ درصد فیزیکی رسیده است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان افزود ؛ برای تکمیل پروژه ۱۷۰۰۰میلیارد ریال اعتبار لازم است که در صورت تخصیص مناسب اعتبار پیش بینی میشود تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری کامل برسد تا شهر گنبد به عنوان پایتخت والیبال کشور به نمایندگی در ایران اسلامی صاحب یکی از مجهز ترین فضاهای تخصصی و آموزشی والیبال در سطح آسیا باشد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۳

۰۷ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76108

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک