برگزاری پنجمین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان ترکمن اخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- بمناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ پنجمین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان ترکمن با حضور فرماندار و سایر اعضا صبح روز دوشنبه ۸ بهمن در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن، فرماندار شهرستان ترکمن اظهار کرد: برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان ترکمن از هفته های گذشته با اجرایی شدن میز خدمت و حضور مسئولین در بین اهالی روستاها و پرسش و پاسخ و رسیدگی به مسائل و مشکلات روستائیان بخش های تابعه شهرستان شروع و فعال شده است.
الیاس هیوه چی گفت: برگزاری جشن های انقلاب در روستاها با هماهنگی و پیشنهاد بخشداران و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها از جمله برنامه های ایام دهه مبارک فجر شهرستان خواهد بود.
فرماندار با اشاره به برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان، تصریح کرد: : برنامه های متعدد و خوبی در حوزه های عمرانی و فرهنگی در شهرستان تدوین شده است از جمله کلنگ زنی المان شهدای شهرستان، ۴۰ مسجد ۴۰ نشست با حضور جوانان، رژه دریایی ۴۰ قایق در سطح دریا، برپایی نمایشگاه عملکرد چهلمین سالگرد انقلاب با ارائه آمار و ارقام خدمات چهل ساله دستگاههای اجرایی در شهرستان.
گفتنی است در این جلسه ۱۱کارگروه فعال عضو این ستاد به ارائه گزارش کار پرداختند و برنامه های شاخص شهرستان اعلام و مقرر شد برنامه ها با جدیت پیگیری شود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۳

۰۸ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44424

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک