برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووستورکمن نیوز:  مسابقات فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد کاووس بمناسبت دهه مبارک فجر و بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان شهرداری ، امروز سه شنبه مورخ ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ در گلزار شهدای گمنام با حضور شهردار گنبد کاووس،رییس و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مهندس منصور طعنه گنبدی شهردار گنبد کاووس قبل از شروع این مسابقات بیان داشت: ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و همچنین همشهریان گرامی تبریک عرض می نمایم .

وی در ادامه افزود: بی تردید استقامت مثال زدنی وسربلندی مردم بزرگ ایران اسلامی در طول چهار دهه با وجود تلاش های برنامه ریزی شده ی دشمنان اسلام ، امروز آن چنان شکوه و عظمتی یافته است که تکیه گاه و الگوی مظلومان در سراسر جهان شده است.

در پایان این مراسم نبی الله آخوندی رییس شورای اسلامی شهر گنبد کاووس گفت: ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و از مردم شریف گنبد کاووس دعوت می نمایم با حضور ارزشمند خود در مراسم و برنامه های انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲ بهمن،ضمن پاسداشت آرمان ها، اقتدار و عزت ایران اسلامی و حمایت ملت شهید پرور را در مقابل جهانیان به تصویر کشند.

مسابقات در دو بخش طناب کشی و دارت بین کارکنان واحدهای خدمات شهری و فضای سبز شهرداری برگزار گردید که در پایان به نفرات برگزیده هدایای به رسم یادبود اهدا گردید.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۳

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69162

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک