برگزاری مسابقات جهانی سپک تاکرا در گنبدکاووساخبار ورزشی– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: به صورت جدی در حال پیگیری هستیم تا مسابقات جهانی سپک تاکرا به میزبانی استان گلستان در گنبدکاووس برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی در جلسه هم‌اندیشی فرماندار ویژه گنبدکاووس با نائب رئیسان هیئت‌های ورزشی این شهرستان اظهارداشت: به صورت جدی در حال پیگیری هستیم تا مسابقات جهانی سپک تاکرا به میزبانی استان گلستان در گنبدکاووس برگزار شود.

وی افزود: در تیرماه سال ۹۸ نیز میزبان برگزاری مسابقات والیبال نشسته لیگ جهانی در گنبدکاووس هستیم و مقدمات برگزاری این مسابقات در حال انجام است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: از ۱۰۰ درصد مدال‌های کسب شده جهانی و کشوری در مسابقات مختلف ورزشی توسط استان گلستان، ۵۰ درصد آن از طریق ورزشکاران گنبدی بوده و این نشان از استعدادهای ورزشکاران این شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی است.

وی با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شهرستان گنبدکاووس در رشته‌های مختلف ورزشی ادامه داد: گنبدکاووس در رنکینگ کشوری و استانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و ورزش بانوان نیز از جایگاه خوبی برخوردار است .

کریمی گفت: در طبقه‌بندی و سطح‌بندی برخی رشته‌های ورزشی به سبب مورد توجه قرار گرفتن افکار عمومی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند اما این شرایط نباید باعث شود تا اداره ورزش و جوانان از توجه به بقیه رشته های ورزشی غافل شود.

وی یادآور شد: با همه توان از رشته‌های ورزشی بانوان حمایت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا بسکتبال و والیبال و طرح مدرسه شنا که در جلسه مطرح شد را در حوزه بانوان فعال کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: همه ما باید سعی کنیم تا فعالیت‌های ورزشی وارد حاشیه نشود، زیرا اگر موضوعات حاشیه‌ای به حوزه ورزش ورود کند، موفقیت‌های ورزشی از بین می‌رود.

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۴

۱۲ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43051

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک