با حضور پر شور مردم

اخبار گنبدکاووستورکمن نیوز مراسم وداع با پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس که قرار است امروز در محل دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس در خانه ابدی آرام گیرند، برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از فارس، عصر دیروز مراسم استقبال دو شهید گمنام با دستان پر مهر مردمان این شهرستان از خیابان طالقانی شرقی به سمت مصلای امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس در این مراسم با اشاره به اینکه استقبال پرشور از پیکر مطهر شهدا به راستی بهترین نوع قدرشناسی مردم از این نعمات الهی است، اظهار کرد: آنانکه صادقانه و بدون عرض به دنبال تحلیل مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی هستند می‌دانند که استیصال و بیچارگی امروز دشمنان نظام و انقلاب ثمره خون شهدای گرانقدر ماست.

حجت الاسلام موسی فتحی با بیان اینکه همه مدیران و مسؤولان بدانند که امروز هر کس ذره‌ای در خدمت صادقانه به مردم کوتاهی کند شهدا یقه آنها را خواهند گرفت، افزود: این مردم که بهترین فرزندان خود را برای ثبات و تعالی انقلاب اسلامی و نهضت برگرفته از عاشورا فدا کرده‌اند، شایسته بهترین‌ها هستند.

وی با تاکید بر اینکه امروز نفوذ انقلاب در عمق استراتژیک دشمن به واسطه خون شهدا محقق شده است، خاطرنشان کرد: این روزها آرمان‌ها و شعارهای عاشورا را که «هیهات من الذله» است در خیابان های اروپا و آمریکا می‌شنویم و کاخ‌های شام با فریاد آزادی‌خواهی منبعث از انقلاب ما به لرزه درآمده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۴۰

۱۹ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47941

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک